Escape room w Gdyni – wspaniała gra dla każdego

Escape room to bardzo słynna rozrywka oraz zachwycająca zabawa dla każdego, która dzisiaj cieszy się coraz większym zaintrygowaniem. Jest to jednak dość nowiusieńka forma rozrywki, w związku z tym dużo ludzi nie wie na czym tak właściwie polega escape room Gdynia.

zombie escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc pokrótce escape room polega na tym, by odkryć sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to jedynie 60 minut. W toku zabawy rozwiązuje się różne zagadki, jakie mają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Zabawa jest istotnie porywająca, a emocje – wspólnie z upływem czasu – dosięgają szczytu.

Czy potrzebne będzie Ci kompleksowe objaśnienie (https://kickicstore.pl/pl/zabawki-drewniane-dla-dzieci) tego tematu z przeróżnymi detalami? Przygotowaliśmy dla Ciebie świetną informację – znajdziesz je w tym linku.

W tym miejscu liczy się biegłość umysłu, twórcza postawa oraz kreacyjne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi możecie wykazać się oryginalnością oraz nieszablonowym myśleniem – wszystkie chwyty są dozwolone! Jest to nadzwyczaj fascynująca, dzisiejsza rozrywka, jaka doskonale nadaje się dla ludzi w każdym wieku – zobacz sam!. Escape room Gdańsk to lokalizacja dla ludzi twórczych, uwielbiających wyśmienitą frajdę, zagadki oraz szyfry. Jeśli nigdy do tej pory nie miałeś możności, żeby na własnej skórze przekonać się na czym polega ta wspaniała zabawa to naturalnie musisz to nadgonić.

ściana

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, jaka postanowiłaby się wziąć udział w Escape Room i była by z tego niezadowolona. Do tego powinno się wiedzieć, iż koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest wysoki, tym bardziej, że rozkłada się on na grupę kilku osób. Powinno się więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, aby na godzinę przenieść się do absolutnie innego, wprost filmowego świata, gdzie Waszym celem będzie rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, szyfrów oraz kodów, jakie zdołają Wam pomóc (albo przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa na pewno będzie wyśmienita, emocjonująca i dostarczająca multum adrenaliny, zaś czas spędzony w zamkniętym pokoju na pewno zapamiętacie na niezmiernie długo – polecane escape rooms w Gdyni.