Angielski Wrocław i okolice

Kursy językowe Moose gwarantują miłą oraz solidną naukę każdego języka obcego. Nasza bogata oferta szkoleń zawiera kursy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Zajęcia z dojazdem lektora

Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl
Sporą popularnością cieszą się korepetycje z dojazdem Prowadzimy także zajęcia z dojazdem do firmy lub instytucji, tak aby nasi klienci odczuwali jak największy komfort w trakcie prowadzonych zajęć.

Indywidualny kurs języków obcych

Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych sposobów nauczania nasi klienci osiągają dobre rezultaty w niewielkim okresie czasu. Decydując się na ofertę naszej szkoły języków obcych, decydujesz się na wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejsze metody nauczania i bezpieczeństwo.

Elementem wyróżniającym szkołę Moose jest tworzenie zajęć dostosowanych do potrzeb kursanta ( indywidualne, nastawione na realizację konkretnego celu). Tematyka i układ zajęć dopasowane są do poziomu wiedzy oraz zainteresowań ucznia – datego oferta szkoły obejmuje zarówno korepetycje, kursy językowe w najpopularniejszych miastach (np. niemiecki szczecin czy kurs niemieckiego (sprawdź to) wrocław itp.), przygotowanie do egzaminów czy nauka słownictwa niezbędnego w biznesie bądź innej dziedzinie.

***Największa szkoła nauczania indywidualnego w Polsce. Zapraszamy do poznania naszej oferty na stronie